Hírek

A karantén utáni első meccsünk

120815292_756823598198012_1240661519250332941_n

Október harmadikán játszotta serdülő csapatunk karantén utáni első mérkőzését, Tarné Hadadi Beáta a következőképpen értékelte csapatát.

Serdülő csapatunk az Eger elleni remek kezdés után két hét karanténba vonult. Hétfőn
tudtuk megint elkezdeni a közös munkát. Sajnos ez hét elején még meglátszott, sok technikai hibával
dolgoztak a lányok, de a lelkesedésük, az elvégzett edzésmunka helyre rázta a lendületünket,
önbizalmunkat hétvégére. A közel négy órás utazás, a déli kezdési időpont nem ideális a meccs
játszáshoz, ráadásul tudtuk, hogy ki-ki meccs vár ránk. Ennek ellenére lányaink óriási lendülettel
kezdték el a mérkőzést, remek védekezéssel távol tartottuk az ellenfelet a kapunktól, ha mégis közel
kerültek a remeknapot kifogó Eszter akadályozta meg a gólszerzésüket. Hamar kialakítottuk a 4-5
gólos előnyünket, ami végig megmaradt. A csapat minden tagját óriási dicséret illeti meg.
A legeredményesebb, névnapját ünneplő mezőnyjátékosunk, Lakatos Petra így értékelte a meccset :
Nagyon felszabadultan és jól kezdtük a játékot. Már a meccs elején nagyon jól védekeztünk és ezt
kihasználva szép lendületes játékkal tudtunk támadni, amiből sok gólt lőttünk. Ennek köszönhetően
már az első néhány percben 4-5 gólos előnyre tettünk szert úgy, hogy a hazai csapat még nem talált a
kapunkba, és még hetes védésünk is volt. Az első félidő második felében elkezdtünk kicsit kapkodni,
de szerencsére ezt a problémát nagyon hamar orvosoltuk. A második félidőben sem múlt el a nyerni
akarás. Ugyanúgy küzdve és koncentráltan játszottunk, több hetest is kiharcoltunk. A kapusunk
nagyon ügyes volt, több nagyon szép védése volt. Igaz a meccs zárt kapus volt de a biztatás és a taps
nem maradt el, mert a kispadon ülők és a pályán lévők is mindig biztatták egymást, ami szerintem
nagyon fontos. A meccset végül 5 gólos előnnyel 19-24-re megnyertük. Hajrá Nánás!
Remek védéseivel az ellenfelet 19 gólon tartó Reszegi Eszter értékelése:
3 hét kihagyás után jól szerepelt a csapat , voltak kisebb hibák de voltak nagyon szép megoldások
mind védekezésben, mind támadásban . A fiatalabbjaink is jól szálltak be a mérkőzésbe. Kevesebb
gyors gólunk volt mint előző mérkőzésen , de ha tudtunk indulni jól kihasználtunk a helyzeteket.